Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №8" Дніпровської міської ради

 





ДНУ ім. Олеся Гончара Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Погода в Днепропетровске

Здобуття освіти за дистанційними технологіями

 

Початкова школа

1-А класПшенична О.П.

1-Б клас Чернова Л.В.  дистанційна робота в чат-групі " Viber"

1-В клас Спірідонова Л.М.

1-Г клас Грищенко А.Г.

2-А клас Гарбуз Ю.Ф.

2-Б клас Горб Л.С.

2-В клас Струк І.В.

3-А клас Шарко М.Ф.

3-Б клас Джемай В.П.

3-В клас Розуваєва Б.В. дистанційна робота в чат-групі " Viber"

4-А клас Кізілова В.В.

4-Б клас Сінотова О.С. 

4-В клас Лінник Н.М.

4-Г клас Карелова О.І. 

Круть О.А.   вчитель фізичного виховання  

Федотова О.В.  вчитель англійської мови    

Бершов В.С.   вчитель музичного мистецтва

Цюп'як І.Р.  вихователь групи продовженого дня 


 

Середня та старша школа

 

Казимирова В.В. вчитель укр. мови та літератури 

Потапенко Л.М.  вчитель математики

 Гаріна Т.О.   вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Калієнко В.С.   вчитель англійської мови

Мала О.В.   вчитель біології та географії 

Зайцева К.О.   вчитель англійської мови 

Васьова В.М.   вчитель математики

Васьова В.М.   вчитель інформатики

Колодязна О.М.   вчитель історії 

Люкшина Н.І.   вчитель інформатики

Верховцева С.С.   вчитель хімії 

Голоборода Т.В.   вчитель укр. мови та літератури

Вигонюк А.В.   вчитель укр. мови та літератури

Татара Г.С.   вчитель математики 

Олійник С.В.   вчитель географії (Google Classroom код для 6-8 класів  - q4spo3x;  для 9-11 класів - s5i2vqr)

 Гришина М.В. вчитель укр. мови та літератури

Коваленко О.В.   вчитель англійської мови  

Бандура Т.М.   вчитель фізики

Дрега С.М.   вчитель англійської мови  

Теліпко Л.А.   вчитель біології,   дистанційна робота на платформі Classtime

Петренко І.В.   вчитель інформатики

Уткіна А.П.   вчитель біології 

Шарко М.Ф. вчитель  самоменеджменту 

Кравець О.Б. вчитель історії та правознавства

Яловега О.О.   вчитель фізичного виховання

Балацька І.В. вчитель праці

Шапаренко Р.Л. вчитель історії 

Терепища А.В.  вчитель фізичного виховання

Cорочкіна Є.В. вчитель фізичного виховання

Пшенична О.П.  вчитель  образотворчого мистецтва

Бершов В.С.  вчитель музичного мистецтва

Кліменко О.В.   вчитель математики 

Пасічник Є.Г.   вчитель укр. мови та літератури

Залізнюк А.Д.  вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Саксаганський Ю.О.   вчитель  Захисту  Вітчизни та трудового навчання

Пальчун Т.В.  вчитель російської мови та зарубіжної літератури