Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №8" Дніпровської міської ради

 





ДНУ ім. Олеся Гончара Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Погода в Днепропетровске

Інтелектуальна обдарованість

 

Переможці районних олімпіад з базових предметів

2019/2020 н. р.

№з/п

ПІБ дитини

Місце

Клас

Предмет

Вчитель

1

Резанович Дмитро

ІІІ

7-А

Біологія

Теліпко Л.А.

2

Повстяний Дмитро

ІІІ

9-Б

Географія

Олійник С.В.

3

Пучко Владислав

ІІ

11-Б

Географія

Олійник С.В.

4

Уваровський Максим

ІІІ

11-Б

Географія

Олійник С.В.

5

Гладченко Анастасія

ІІІ

8-А

Українська мова та література

Вигонюк А.Л.

6

Жупінас Гліб

ІІІ

7-А

Українська мова та література

Вигонюк А.Л.

7

Резанович Дмитро

ІІІ

7-А

Фізика

Бандура Т.М.

8

Повстяний Дмитро

ІІ

9-Б

Фізика

Бандура Т.М.

9

Скок Поліна

ІІ

11-Б

Фізика

Бандура Т.М.

10

Завізіон Олександр

ІІ

10-А

Історія

Колодязна О.М.

11

Посуховська Яна

ІІІ

11-Б

Історія

Колодязна О.М.

12

Тележинська Марія

І

8-Б

Історія

Кравець О.Б.

13

Бондаренко Сергій

І

11-Б

Хімія

Верховцева С.С.

14

Жупінас Гліб

І

7-А

Хімія

Верховцева С.С.

15

Завізіон Олександр

ІІІ

10-А

Правознавство

Кравець О.Б.

16

Сотніченко Валерія

ІІ

9-Б

Правознавство

Кравець О.Б.

17

Жупінас Гліб

ІІ

7-А

Математика

Потапенко Л.М.

18

Магденко Ярослав

ІІ

6-А

Математика

Потапенко Л.М.

19

Скок Поліна

ІІ

11-Б

Математика

Татара Г.С.

20

Матвєєв Володимир

ІІ

11-Б

Математика

Татара Г.С.

21

Бондаренко Сергій

ІІ

11-Б

Англійська мова

Коваленко О.В.

22

Булай Марія

ІІ

11-Б

Англійська мова

Коваленко О.В.

23

Корнієнко Єлизавета

ІІІ

8-А

Англійська мова

Коваленко О.В.

24

Скок Поліна

ІІІ

11-Б

Англійська мова

Коваленко О.В.

25

Трикозюк Анастасія

ІІІ

9-А

Англійська мова

Дрега С.М

26

Лазаренко Всеволод

ІІІ

9-А

Англійська мова

Дрега С.М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці міського етапу  олімпіад з базових предметів

2019/2020 н. р.

 

ПІБ

Місце

Клас

Предмет

Вчитель

1

Бондаренко Сергій

І

11-Б

Хімія

Верховцева С.С.

2

Жупінас Гліб

ІІІ

7-А

Хімія

Верховцева С.С.

3

Сотніченко Валерія

ІІІ

9-Б

Правознавство

Кравець О.Б.

4

Магденко Ярослав

ІІ

6-А

Математика

Потапенко Л.М.

5

Жупінас Гліб

ІІ

7-А

Математика

Потапенко Л.М.

6

Баранник Михайло

ІІІ

11-Б

Астрономія

Бандура Т.М.

 

Переможці обласного етапу з базових олімпіад 

2019/2020н.р.

ПІБ

Місце

Клас

Предмет

Вчитель

1

Бондаренко Сергій

І

11-Б

Хімія

Верховцева С.С.